Рулетка- брелок Universal, 2 м., ТМ Totobi

влевовправо
- В наличии
- Код: 9010-05
133,10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рулетка - брелок, 2 метри, пластиковий корпус, стальна стрічка, зручний металевий карабін.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 7 кг |
| Вид | унісекс |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, смоляна наліпка |
| Цвет | синьо-білий |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Материал | Пластик |
| Метраж | 2 м |
| Підрозділ у каталозі | Рулетки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 4.9 х 4.9 х 1.8 см |
| Розмір ящика | 24,5 х 14,5 х 37,5 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 133,10 ₴




