Рюкзак для ноутбука Praxis, ТМ Totobi

влевовправо
- В наличии
- Код: 3021-08
1 215,87 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15''. Одне велике відділення з органайзерами, окреме відділення для ноутбука і окреме для документів, попереду 2 кишені та 2 бокові. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 23 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 9.2 кг |
| Вид | унісекс |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 31 х 17 х 44 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 51 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 1 215,87 ₴






