Рюкзак для ноутбука Lennox, ТМ Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4012-08
1 256,10 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15''. Має велике відділення, з фіксаторами для ноутбука та планшету, одна кишеня попереду і одна - зверху,
М'яка спинка, лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: Поліестер 600D + PU.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 26 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 9.7 кг |
| Вид | унісекс |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 15 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 32 х 17 см |
| Розмір ящика | 78 х 40 х 49 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 256,10 ₴





