Рюкзак для подорожей Easy, ТМ Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 3003-06
342,21 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне велике відділення, одну кишеню попереду, а також бокову кишеню-тримач для пляшки. Матеріал: поліестер, імітація джуту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 15 кг |
| Вид | унісекс |
| Вид рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 30 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 41 х 14 х 30 см |
| Розмір ящика | 45 х 37 х 40 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 342,21 ₴




