Рюкзак для подорожей City 2, ТМ Totobi

- В наличии
- Код: 3017-10
574,45 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне віддділення, одну кишеню попереду, та не велику кишеню для дрібниць зверху рюкзака. Всі кишені на блискавках. Матеріал: поліестер/імітація джута/замш.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 9.7 кг |
| Вид | унісекс |
| Вид рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 14 х 30 см |
| Розмір ящика | 50 х 34 х 42 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 574,45 ₴


