Рюкзак для ноутбука Slim, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4018-08
727,04 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надзвичайно тонкий та ергономічний рюкзак з одним великим відділенням та відділенням для ноутбуку 15,6 дюймів, кишеня попереду. М'які лямки. ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: поліестер 600D.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 10 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 5,8 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 44 х 31 х 7,5 см. |
| Розмір ящика | 53 х 34 х 48 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 727,04 ₴








