Брелок для ключей Block, TM Discover

влевовправо
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Подарункова коробка чорного кольору |
| Вага ящика | 9.8 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість у ящику | 250 шт |
| Підрозділ у каталозі | Брелки |
| Рекомендоване поле для лого | 2,5 х 3,5 см |
| Розділ у каталозі | Персональні аксессуари |
| Размер | 2,2 х 5 х 0,5 см без кільця |
| Розмір ящика | 39 х 24 х 34 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 47,21 ₴




