Рюкзак для ноутбука Fancy, ТМ Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 3031-55
370,82 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15''. Одне велике відділення , окреме відділення для ноутбука, попереду одна кишеня та дві відкриті бокові. Ущільнена спинка.Матеріал поліестер 600D.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fancy |
| Цвет | Темно-синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 26 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 11,3 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 25 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 43 х 30 х 15.5 см |
| Розмір ящика | 49 х 42 х 35 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 370,82 ₴







