Рюкзак для ноутбуку Tornado, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 3033-08
678,18 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів. Одне велике відділення з органайзерами та карабіном для ключів, окреме відділення для ноутбука і окреме для документів, попереду 1 кишеня та 2 відкриті бокові кармани. Ущільнена м'яка підкладка. Поліестер 600D.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 26 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 13.6 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 45 х 32 х 18 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 61 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 678,18 ₴








