Рюкзак для ноутбуку Trek, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 3034-55
725,71 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів. Одне велике відділення з органайзерами, окреме відділення для ноутбука, попереду 2 кишені. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: поліестер для імітацію джута.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Темно-синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 19 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 8,4 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 15 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 43 х 30 х 13 см |
| Розмір ящика | 45 х 35 х 52 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 725,71 ₴






