Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне віддділення, одну кишеню попереду, та не велику кишеню для дрібниць зверху рюкзака. Всі кишені на блискавках. Матеріал: поліестер/імітація джута/замш.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 9.7 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Объем | 20 л |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Размер | 47 х 14 х 30 см |
| Розмір ящика | 50 х 34 х 42 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 574,45 ₴












