Рюкзак для ноутбука Mont Fort ,TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4021-08
2 035,88 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак з окремим відділенням для ноутбука 15,6” .Тканина водонепроникний 100% поліестер, має USB + Audio Port, по бокам дві зручні кишені для пляшки з фіксуючим ремінцем або інших речей, багато великих вітділів та різні кармани органайзери, прихована кишеня на задній спинці та ремінь для валізи. Розмір 44Х31Х13. Нанесення шовкодрук, термоперенос
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 18.6 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 44 х 31 х13 см |
| Розмір ящика | 72 х 50 х 54 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 2 035,88 ₴









