Рюкзак для ноутбука Oliver, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4022-08
1 958 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15,6” та планшету .Тканина водонепроникний 100% поліестер, має USB Port, мае основний великий вітділ та різні кармани органайзери, кишеня для карток на одній із лямок та ремінь для валізи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 13,4 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 44 х 30 х13 см |
| Розмір ящика | 47 х 36 х 67 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 958 ₴








