Ланч бокс Break, TM Discover

влевовправо
Має прозору кришку, яка геремтично закривається. Посудина з
високоякісної нержавіючої сталі в подарунковій картонній коробці. Розмір індивідуальної коробки: 21,5 х 15 х 6,5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага ящика | 15,3 кг |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 36 шт |
| Материал | пластик/метал |
| Объем | 710 мл |
| Підрозділ у каталозі | Ланчбокси |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір виробу | 21,5 х 15 х 6,3 см |
| Розмір ящика | 47,5 х 45 х 42 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 404,95 ₴




