Рушник для спорту Nensi, TM Casa Mia

- В наличии
- Код: 7096-10
185,99 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рушник із мікрофібри, зручно брати з собою в спортзал чи подорож. Він добре всмоктує вологу, швидко сохне та не займає багато місця в сумці. Має еластичну стрічку для фіксації рушника в скрученому вигляди чи для підвішування на гачок. Тканина 100% поліестер, розмір 70Х120 см., щільність тканини 250 гр.Нанесення вишивка, бірка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вага ящика | 12 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Вишивка, шовкодрук, бірка |
| Кількість у ящику | 50 шт |
| Материал | Полиэстер |
| Підрозділ у каталозі | Рушники |
| Розділ у каталозі | Дім |
| Размер | 70 х 120 см |
| Розмір ящика | 47 х 43 х 47 см |
| ТМ | Casa Mia |
| Плотность | 250 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 185,99 ₴


