Универсальное зарядное устройство Kamber 10000 mAh, TM TEG

влевовправо
Универсальное зарядное устройство Kamber
Емкость: 10000mAh (38.5Wh)
Беспроводной выход: 5W/7.5W/10W/15W (Max)
Type-C вход: DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Type-C выход: DC5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A
Общий выход: DC5V/3A (Max)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Батарея | літій-полімерна |
| Вес | 189,6 грам |
| Вага ящика | 20,1 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Додаткові дані | Бездротові |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 80 шт |
| Материал | Алюминий |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 10,1 x 6,6 x 1,4 см |
| Розмір ящика | 63 х 40 х 21,5 см |
| ТМ | Teg |
Информация для заказа
- Цена: 1 453,37 ₴








