Ланч бокс Butter, TM Discover

влевовправо
Компактний ланч бокс з двома відділеннями, має прозору кришку, яка герметично закривається. Посудини з високоякісної нержавіючої сталі в подарунковій картонній коробці. Розмір індивідуальної коробки: 21,7 х 12,5 х 12,5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 16.5 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| Материал | пластик/метал |
| Объем | 1400 мл (2 х 700 мл) |
| Підрозділ у каталозі | Ланчбокси |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір виробу | 19,5 х 12 х 11 см |
| Розмір ящика | 45,5 х 39,5 х 53 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 667,50 ₴






