Рулетка Roll 5 м, ТМ Discover

влевовправо
Рулетка будівельна 5 метрів. Стійкий прорезинений корпус, металева стрічка. Ширина полотна мірної стрічки 25 мм. Модель з фіксатором, кліпса тримач для ременя, шнурок для зручного тримання. Розмір індивідуальної коробки: 8 х 7 х 5 см.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 34,2 кг |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, смоляна наліпка |
| Цвет | Красный |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Метраж | 5 м |
| Підрозділ у каталозі | Рулетки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 6,8 х 6,5 х 3,8 см |
| Розмір ящика | 44 х 27 х 43,5 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 171,37 ₴





