Рюкзак для ноутбука Joda, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4046-08
1 412,83 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука 15,6” та планшету.Тканина водонепроникний 100% поліестер + поліуретан, має основний великий відділ, відділ для ноутбука та планшету, два кармани органайзери, ремінь для валізи. Розмір 46 х 32 х12 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п/е пакет |
| Вага ящика | 7.9 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 46 х 32 х12 см |
| Розмір ящика | 62 х 35 х 48 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 412,83 ₴






