Ручка кулькова, металева Daily, TM Totobi

влевовправо
- В наличии
- Код: 2019-06
41,39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручка кулькова, покриття матове, бамбукова вставка, кліп з пластику. Стержень з синім чорнилом
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Тип ручки | Шариковая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 грам |
| Вага ящика | 9 кг |
| Група Кольорів | Зелений |
| Група нанесення | Гравіювання та тамподрук |
| Кількість у ящику | 500 шт |
| Материал | еко-матеріал |
| Підрозділ у каталозі | Еко ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір виробу | 14 x1 x1,34 см |
| Розмір ящика | 40 х 16 х 23 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 41,39 ₴





