Сумка для покупок Market, TM Discover

- В наличии
- Код: 3046-55
212,27 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка з бавовни, щільність 340 г/м2, довжина ручок 60 см, розмір 48 х 40 х 15 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Плотность | 340 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 10,5 кг |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук, вишивка |
| Цвет | Темно-синий |
| Кількість у ящику | 50 шт |
| Материал | Хлопчатобумага |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для покупок |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 48 х 40 х 15 см (довжина ручок 60 см) |
| Розмір ящика | 51 х 43 х 27 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 212,27 ₴


