Рюкзак для ноутбука Vector, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4050-08
1 139,65 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука Vector з основним великим відділенням, окремим відділенням для ноутбука 15,6”, Зпереду вмістка кишеня, по бокам дві зручні кишені для пляшки, прасолі або інших речей, прихована кишеня на задній спинці та ремінь для валізи. Тканина водонепроникний 100% поліестер 1200D.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 26 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 7 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 45 х 33 х 18 см |
| Розмір ящика | 48 х 37 х 55 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 139,65 ₴










