Сумка для ноутбука Vert, ТМ Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4052-10
1 042,64 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основне відділення, відділення для ноутбука з м'яким ущільнювачем, маленькі внутрішні кишені для дрібниць та одна зовнішня кишеня на кнопці. Має додатковий довгий ремінь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 11,1 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для ноутбуків |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 42,5 х 31 х 7 см |
| Розмір ящика | 72 х 43 х 34 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 042,64 ₴




