Рюкзак для ноутбука Modul, ТМ Totobi

- В наличии
- Код: 3014-05
852,53 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ноутбука. Два великих відділення, відділення для ноутбука, чотири кишені для дрібних речей, дві петельки для ручок, одна кишеня попереду. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка. Матеріал : поліестер під імітацію джута.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JHK |
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 19 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | п\п пакет |
| Вага ящика | 8 кг |
| Вид | унісекс |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15" |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 12 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 13 х 31 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 50 см |
| ТМ | Totobi |
Информация для заказа
- Цена: 852,53 ₴


