Універсальний зарядний пристрій Space 10000 mAh, TM TEG

- В наличии
- Код: 8032-01
590,01 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний зарядний пристрій, акумулятор:літій-полімерний. Корпус виготовлений з вогнетривкого пластику. Має цифровий індикатор залишкового заряду.
Батарея: літій-полімерна
Вхід: MicroUSB: DC5V/2.1A(Max)
Вхід/Вихід Type-C: DC5V-2.1A(Max)
Вихід USB 1: DC5V/1A(Max)
Вихід USB 2: DC5V/2.1A(Max)
Виходи: DC5V-2.1A(Max)
Ємність: 10000mAh
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 mAh |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 23,2 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 80 шт |
| Материал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Размер | 7 х 1,6 х 13,9 см |
| Розмір ящика | 63 х 40 х 21,5 см |
| ТМ | Teg |
Информация для заказа
- Цена: 590,01 ₴


