Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Керамика |
| Объем | 440 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | картонна коробка |
| Вес | 350 грам |
| Высота | 11 см |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання та УФ друк |
| Диаметр | 8,5 см |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Кількість у ящику | 36 шт |
| Покрытие | матова емаль |
| Підрозділ у каталозі | Горнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір ящика | 49 х 28.6 х 37.4 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 11,5 х 11,5 х 8,8 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 201,59 ₴





