Рюкзак для ноутбука Overland, TM Discover

влевовправо
- В наличии
- Код: 4027-08
1 963,83 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак з відділенням для ноутбука 15,6” та відділенням для ipad .Тканина водонепроникний 100% поліестер + PU, має USB Port, великий відділ з еластичними ремінями для одягу та різні кармани-органайзери, прихована кишеня на лямці для карток, бокова кишеня для пляшки, на задній спинці ремінь для валізи. Рюкзак має крім вертикальної ручки горизонтальну і може трансформуватися в сумку, при цьому задні лямки ховаються в приховане відділленя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага ящика | 20 кг |
| Вид рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 32 х 14 см |
| Розмір ящика | 74 х 52 х 54 см |
| ТМ | Discover |
Информация для заказа
- Цена: 1 963,83 ₴










