Зарядный кабель 3 в 1 Ving, ТМ TEG

влевовправо
- В наличии
- Код: 8086-08
433,88 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Материал: пластик, силикон, металл, алюминий
Зарядный кабель 3 в 1 Ving
Материал: ABS+Aluminum Alloy+TPE
Максимальная мощность:
Type C → Type C до 60W
Type C → Lightning до 30W
USB A → Type C до 3A
USB A → Lightning до 2.4A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Индивидуальная упаковка | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вес | 67 грам |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, гравіювання |
| Диаметр | 6,3 см |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Аксесуари |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | довжина 105 см |
| Розмір індивідуальної коробки | 17,1 х 10 х 3,5 см |
| ТМ | Teg |
Информация для заказа
- Цена: 433,88 ₴



