Сумка дорожня Trinity, ТМ Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 4001-08
1 919,77 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка дорожня. Основне відділення з м'яким ущільнювачем на блискавці, одна зовнішня, одна внутрішня кишені на блискавці, ремінь на плече
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Вага ящика | 14,4 кг |
| Група нанесення | Шовкодрук, гравіювання |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 12 шт. |
| Матеріал | Еко-шкіра |
| Підрозділ у каталозі | Сумки дорожні та спортивні |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 49 х 23 х 30 см |
| Розмір ящика | 66 х 61 х 32 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919,77 ₴



