Рулетка Step, 3 м., ТМ Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 9003-04
175,60 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рулетка з фіксатором , 3 метри, пластиковий корпус, стальна стрічка,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 17 кг |
| Тип | унісекс |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, смоляна наліпка |
| Колір | червоно-білий |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 120 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Метраж | 3 м |
| Підрозділ у каталозі | Рулетки |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 6.5 х 6.5 х 3.6 см |
| Розмір ящика | 41,5 х 28 х 24,5 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,60 ₴



