Ручка кулькова, пластикова Porto, ТМ Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 1008-02
13,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка кулькова, пластикова, матова . Стержень синього кольору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тип ручки | Кулькова |
| Зовнішні параметри | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Вага ящика | 10,5 кг |
| Група нанесення | Тамподрук |
| Кількість у ящику | 1000 шт |
| Підрозділ у каталозі | Пластикові ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір виробу | Довжина 14.1 см |
| Розмір ящика | 42,5 х 32 х 20 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,35 ₴




