Рюкзак для ноутбука Praxis, ТМ Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 3021-08
1 215,87 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для ноутбука 15''. Одне велике відділення з органайзерами, окреме відділення для ноутбука і окреме для документів, попереду 2 кишені та 2 бокові. М'яка спинка та лямки з пасивною системою вентиляції. Ущільнена м'яка підкладка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 23 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Вага ящика | 9.2 кг |
| Тип | унісекс |
| Тип рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 10 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 31 х 17 х 44 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 51 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215,87 ₴






