Рюкзак для подорожей Easy, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 3003-06
342,21 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне велике відділення, одну кишеню попереду, а також бокову кишеню-тримач для пляшки. Матеріал: поліестер, імітація джуту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Вага ящика | 15 кг |
| Тип | унісекс |
| Тип рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 41 х 14 х 30 см |
| Розмір ящика | 45 х 37 х 40 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342,21 ₴




