Сумка дорожня Balance, TM Totobi

влевовправо
- В наявності
- Код: 4015-08
1 489,42 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна для подорожі та спорту. Основне відділення з м'яким ущільнювачем, зовнішні кишені на блискавці, ремінь на плече
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 16.5 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, гравіювання |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 14 шт. |
| Матеріал | Полиуретан |
| Підрозділ у каталозі | Сумки дорожні та спортивні |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 20 х 27 см |
| Розмір ящика | 55 х 50 х 33,5 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 489,42 ₴




