Записна книжка В6, Vogue

влевовправо
- В наявності
- Код: 1208-10
174,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Записна книжка Vogue має м'яку обкладинку, кремовий папір, боковини та форзац сірого кольору, 128 аркушів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Формат | B6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 5,2 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Тиснення |
| Колір блоку | кремовий |
| Кількість аркушів | 128 аркушів |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Записні книжки |
| Розділ у каталозі | Офіс |
| Розмір виробу | 170 х 120 мм |
| Розмір ящика | 27,5 х 18,7 х 16 см |
| ТМ | Paperbook |
| Тип блока | лінія |
| Щільність | 70 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174,66 ₴




