Горнятко керамічне Uni, TM Totobi

- В наявності
- Код: 5503-10
102,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 грам |
| Вага ящика | 13.6 кг |
| Висота | 10,4 cм |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Деколь, шовкодрук |
| Діаметр | 7,7 см |
| Кількість у ящику | 48 шт |
| Підрозділ у каталозі | Гірнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір виробу | Висота 10,4 см |
| Розмір ящика | 38,5 х 26,2 х 44,8 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,88 ₴


