Горнятко керамічне Marlin, TM Totobі

- В наявності
- Код: 5500-05
120,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічне кольорове горнятко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 360 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 315 грам |
| Вага ящика | 12,61 кг |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Деколь, шовкодрук |
| Діаметр | 8,6 см |
| Кількість у ящику | 36 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Гірнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір виробу | Висота 8,7 см |
| Розмір ящика | 41,3 х 30,6 х 33,2 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120,37 ₴


