Горнятко керамічне Milo, TM Totobi

- В наявності
- Код: 5501-06
41,74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 350 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 грам |
| Вага ящика | 11,6 см |
| Група Кольорів | Зелений |
| Група нанесення | Деколь, шовкодрук |
| Діаметр | 8,2 см |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 36 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Гірнятка |
| Розділ у каталозі | Посуд |
| Розмір ящика | 40,3х27,2х37 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,74 ₴


