Рюкзак для подорожей City 2, ТМ Totobi

- В наявності
- Код: 3017-10
574,45 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку. Має одне основне віддділення, одну кишеню попереду, та не велику кишеню для дрібниць зверху рюкзака. Всі кишені на блискавках. Матеріал: поліестер/імітація джута/замш.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/п пакет |
| Вага ящика | 9.7 кг |
| Тип | унісекс |
| Тип рюкзака | Рюкзак для подорожі |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 47 х 14 х 30 см |
| Розмір ящика | 50 х 34 х 42 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,45 ₴


