Сумка для покупок Shopping, TM Discover

- В наявності
- Код: 3030-01
77,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка з бавовни, щільність 140 г/м2, довгі ручки 72 см., розмір 37 x 41 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 15 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Термотрансфер, шовкодрук, вишивка |
| Кількість у ящику | 250 шт |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Підрозділ у каталозі | Сумки для покупок |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 37 х 41 см (довжина ручок 72 см) |
| Розмір ящика | 45 х 39 х 34 см |
| ТМ | Discover |
| Щільність | 140 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,88 ₴


