Рюкзак для ноутбука Slim, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 4018-08
727,04 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надзвичайно тонкий та ергономічний рюкзак з одним великим відділенням та відділенням для ноутбуку 15,6 дюймів, кишеня попереду. М'які лямки. ущільнена м'яка підкладка. Матеріал: поліестер 600D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 5,8 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Термодрук, шовкодрук |
| Для ноутбука з діагоналлю | 15,6" |
| Кількість у ящику | 10 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 44 х 31 х 7,5 см. |
| Розмір ящика | 53 х 34 х 48 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,04 ₴








