Рюкзак для ноутбуку Tornado, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 3033-08
678,18 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів. Одне велике відділення з органайзерами та карабіном для ключів, окреме відділення для ноутбука і окреме для документів, попереду 1 кишеня та 2 відкриті бокові кармани. Ущільнена м'яка підкладка. Поліестер 600D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 13.6 кг |
| Тип рюкзака | Рюкзак для ноутбука |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Кількість у ящику | 20 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Рюкзаки |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 45 х 32 х 18 см |
| Розмір ящика | 49 х 35 х 61 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678,18 ₴








