Пляшка для пиття Active, ТМ Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 1702-08
189,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пляшка для пиття.Об'єм 700 мл. Корпус з тритану BPA FREE, кришка з пластику та силікону, надійна та проста яка забезпечить довге користування. Группа нанесення шовкодрук, уф-друк. Розмір: висота 23 см., діаметр колби 7.3 см. Індивідуальна картонна подарункова коробка. Розмір індивідуальної коробки: 24 х 8 х 8 см. Не мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JHK |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Подарункова коробка чорного кольору |
| Вага ящика | 6.4 кг |
| Висота | 23 см |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Шовкодрук, УФ Друк |
| Діаметр | 7,3 см |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Матеріал | Тритан |
| Об'єм | 700 мл |
| Підрозділ у каталозі | Пляшки для пиття |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір ящика | 50 х 38 х 41 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,04 ₴






