Сумка спортивна Porter, ТМ Discover

- В наявності
- Код: 3036-04
503,61 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна багатофункціональна сумка, підходить для спорту чи подорожей, має відділення для взуття та внутрішню підкладку. Матеріал: Поліестер 600D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | п/е пакет |
| Вага ящика | 16 кг |
| Група Кольорів | Червоний |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Кількість у ящику | 30 шт. |
| Підрозділ у каталозі | Сумки дорожні та спортивні |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 48 х 26 см |
| Розмір ящика | 45 х 55 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503,61 ₴


