Ланч бокс Break, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2800-05
404,95 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має прозору кришку, яка геремтично закривається. Посудина з
високоякісної нержавіючої сталі в подарунковій картонній коробці. Розмір індивідуальної коробки: 21,5 х 15 х 6,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага ящика | 15,3 кг |
| Група Кольорів | Синій |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 36 шт. |
| Матеріал | пластик/метал |
| Об'єм | 710 мл |
| Підрозділ у каталозі | Ланчбокси |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір виробу | 21,5 х 15 х 6,3 см |
| Розмір ящика | 47,5 х 45 х 42 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404,95 ₴




