Ланч бокс Dinner, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 2802-01
413,85 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка геремтично закривається. Посудина з високоякісної нержавіючої сталі. Об'єм: 900 мл., розмір 20 х 14,6 х 8,3 см. В подарунковій картонній коробці. Розмір індивідуальної коробки: 21,7 х 12,5 х 12,5 см. Метод нанесення: шовкодрук, тамподрук, уф-друк.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна подарункова коробка |
| Вага ящика | 14,69 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 36 шт. |
| Матеріал | пластик/метал |
| Об'єм | 900 мл |
| Підрозділ у каталозі | Ланчбокси |
| Розділ у каталозі | Подорож та відпочинок |
| Розмір виробу | 20 х 14,6 х 8,3 см |
| Розмір ящика | 47 х 42,2 х 51 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,85 ₴





