Мультитул Storm 2, TM Discover

влевовправо
- В наявності
- Код: 9019-06
725,53 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультитул на 9 функцій з фіксатором елементів, що відкриваються, у чохлі з нейлону (розмір в закритому стані 10,5Х4 см.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 13.7 кг |
| Група Кольорів | Зелений |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Кількість у ящику | 48 шт |
| Матеріал | Метал |
| Підрозділ у каталозі | Мультитули |
| Розділ у каталозі | Інструменти |
| Розмір виробу | 10,5 см х 4 см в закритому стані |
| Розмір ящика | 30 х 28,5 х 31,5 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725,53 ₴






