Ручка-стилус кулькова, пластикова Istanbul TM Totobi

- В наявності
- Код: 1013-08
5,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матовий пластик з відтінком металік.
Чорнила синього кольору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Тип ручки | Кулькова |
| Зовнішні параметри | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 10 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Кількість у ящику | 1000 шт |
| Підрозділ у каталозі | Пластикові ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір виробу | Довжина 13.9 см |
| Розмір ящика | 68 х 16,5 х 24 см |
| ТМ | Totobi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,01 ₴


