Косметичка Kosmic, TM Discover

- В наявності
- Код: 3044-10
100,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Косметичка з основним великим відділення на блискавці. Тканина: поліестер 600D/PVC. Розмір: 25 х 16 х 9 см. Метод нанесення: шовкодрук, тремотрансфер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящика | 8,3 кг |
| Група Кольорів | Сірий |
| Група нанесення | Шовкодрук, термодрук |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Кількість у ящику | 100 шт |
| Підрозділ у каталозі | Косметички |
| Розділ у каталозі | Сумки |
| Розмір виробу | 25 x 16 x 9 см |
| Розмір ящика | 36 х 33 х 32 см |
| ТМ | Discover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100,70 ₴


