Мережевий зарядний пристрій Power, TM TEG

влевовправо
- В наявності
- Код: 8023-01
282,26 ₴
+380 (63) 524-70-03
Анна Зеленцова
- +380 (93) 743-78-39Татьяна Чекмарёва
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний та якісний зарядний пристрій (відповідає европейським стандартам безпеки та якості). Вхід: AC100-240V~50/60Hz Max 500mA
Вихід: 1: DC 5V/1A, 2: DC 5V/2.1A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 23,7 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 280 шт |
| Матеріал | пластик/метал |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір виробу | 8,5 x 3,5 x 2,5 см |
| Розмір ящика | 88,5 х 49 х 41 см |
| ТМ | Teg |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,26 ₴



